Biuro rachunkowe

Zwrot VAT za materiały budowlane

Skorzystaj z naszej pomocy i przekonaj się że odzyskanie podatku z budowy lub remontu wcale nie musi być trudne. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, szybkie terminy. Obsługujemy klientów z całej Polski!

Pomożemy Ci rozliczyć i wypełnić wniosek, przygotować pełny komplet dokumentów do Urzędu Skarbowego. Sposób współpracy jest dostosowany do twoich potrzeb i możliwości. Wystarczy, że prześlesz do nas e-mailem lub pocztą wszelkie Faktury VAT (oryginały, kserokopie, pdf) związane z budową, remontem, wykończeniem domu lub mieszkania. Dokumenty można również dostarczyć do nas bezpośrednio.

Dokonamy selekcji przesłanych faktur, wykonamy ksero zaakceptowanych, sporządzimy wniosek VZM wraz z załącznikami i całość odeślemy pocztą. Tobie zostanie już tylko dostarczenie (lub wysłanie) wniosku do wskazanego Urzędu Skarbowego i czekanie na gotówkę. 

Szczegółowy zakres naszej usługi obejmuje: 

- Weryfikacja faktur pod kątem błędów formalnych; 
- Selekcja pozycji kwalifikujących się do zwrotu podatku VAT; 
- W razie potrzeby kontakt ze sprzedawcą lub klientem w celu precyzyjnego określenia danego materiału; 
- Wypełnienie wniosku wraz z załącznikami; 
- Wyliczenie kwoty zwrotu VAT zgodnie z wymogami Ustawy; 
- Przekazanie gotowego wniosku klientowi wraz informacją o dalszym postępowaniu; 
- Odpowiedź na wszelkie pytania dotyczące wniosku. 

 Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! 

 Cennik:

 Nasze zasady są proste: 

80,00 zł. za wypełnienie wniosku + 1,50 zł. za każdą dostarczoną fakturę, (wykorzystaną we wniosku !!!). Czyli jeśli żadna pozycja na Fakturze nie podlega odliczeniu taka FV nie zwiększa kosztu usługi.

 


Kursy walut

«
NBP
NBP
NBP
NBP
NBP
statystyka